LAWENDA - Zaproszenie z motywem lawendy

2,50 zł
Brutto
Koperta
Rodzaj wstążki
Rozmiar karty zaproszenia
Dodatkowa wkładka o rozmiarze A7
Personalizacja na kopercie
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Motyw z lawendą

Lawenda zachwyca nas za każdym razem. Jej piękno i delikatność zainspirowały nas do stworzenia tego wyjątkowego wzoru. Motyw możemy umieścić także na pozostałych produktach z motywem lawendy.


Rozmiary i koperty

Zaproszenie składa się z dwóch kart o rozmiarze:
- prostokątnym A6
- podłużnym DL
- kwadratowym 15x15 cm.

Karty są połączone białą wstążką lub sznurkiem w stylu eko. W komplecie z zaproszeniem jest biała koperta lub w stylu eko. Dodatkowo proponujemy zamówienie dodatkowej wkładki o rozmiarze A7 (NA ZDJĘCIU: rozmiar zaproszenia prostokątny A6 z atłasową białą wstążką, koperta fioletowa)


Papier

Zaproszenia drukujemy na eleganckim, tłoczonym papierze.


Personalizacja

Personalizujemy zaproszenia w cenie produktu.


Teksty

Możemy zaproponować Wam kilka podstawowych tekstów. Jednak pamiętajcie, że Wasze autorskie pomysły na teksty są najlepsze i przede wszystkim niepowtarzalne. Możemy umieścić teksty w kilku wersjach językowych.


Czas realizacji

Projekt graficzny z przygotowanym tekstem zaproszeń i odpowiednimi danymi trafi do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych. Po Twojej akceptacji wydrukujemy zaproszenia w ciągu 14 dni roboczych. O przygotowaniu paczki do wysyłki zostaniesz poinformowany mailowo. Jeżeli potrzebujesz produktu wcześniej, napisz lub zadzwoń do nas.

Zobacz także